O nas

Tampotechnika od 1989 roku dostarcza rozwiązania służące do zdobienia przedmiotów. Firma została założona przez dr inż. Jana Tryburcy, polskiego konstruktora, przedsiębiorcę i naukowca – wieloletniego pracownika Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów w Warszawie. Dziś w prowadzenie Tampotechniki angażują się wnuki Założyciela. W 2023 roku do naszego historycznego logo dodaliśmy barwy flagi narodowej, aby wyrazić dumę z faktu, że jesteśmy częścią polskiego przemysłu.

W Tampotechnice zwracamy szczególną uwagę na jakość, niezawodność i łatwość stosowania. Doświadczenie, współpraca z najlepszymi firmami na rynku światowym, własne technologie wytwarzania i ścisła kontrola jakości umożliwiły stworzenie i wprowadzenie do zastosowań praktycznych tysięcy urządzeń przeznaczonych do zdobienia najrozmaitszych przedmiotów powszechnego użytku i elementów technicznych.

Tampotechnika zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw urządzeń i oprzyrządowania, oraz wdrożenia systemów do aktywacji powierzchni i usuwania ładunków elektrostatycznych, a także zdobienia i nanoszenia nadruków metodami druku tamponowego, sitodruku i transferu termicznego.

Doświadczenie Tampotechniki obejmuje wiele dziedzin przemysłu – przemysł samochodowy, elektromaszynowy, produkcję AGD, opakowania, zabawki, gadżety reklamowe. Zapewniamy najlepiej dobraną technologię – dla małych i dużych elementów, dla krótkich i długich serii, urządzenia ręczne i zrobotyzowane linie produkcyjne. Dla każdego zastosowania zapewnimy Państwu rozwiązanie najlepiej spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy Państwa do współpracy.